LIGA PRVAKA

Skomina se potpuno slomio nakon utakmice, priznao da je napravio greške

3.5.2018

Pirovu pobjedu ostvarili su sinoć nogometaši Rome (4:2), no to im nije bilo dovoljno za plasman u finale Lige prvaka, jer su u prvoj utakmici od Liverpula izgubili s 2:5

Iz Italije su nakon sinoćnjeg meča sijevale optužbe na sudiju Damira Skominu. Kako navode, prvo su Slovenac i njegovi pomoćnici u 49. minuti drastično oštetili "Vučicu", a potom i u 62. minuti.

Dva jedanaesterca i dva crvena kartona nisu dosuđena, a nakon utakmice, ako je vjerovati dobro informiranom novinaru Tankrediju Palmeriju (Tancredi), Skomina je svjestan greški koje je napravio i loše se osjeća zbog toga.

- Sudija Skomina se nakon utakmice u svlačionici slomio kada je shvatio kakve je greške napravio i priznao da je donio pogrešne odluke - napisao je Palmeri na Twitteru.