LIGA NACIJA

Hrvatska u reprizi finala Eura izgubila od Francuske, Srbija prokockala dva gola prednosti protiv Turske

Sjajne utakmice u Zagrebu i Istanbulu

Mbape: Pogodio za pobjedu "Trikolora". AFP

14.10.2020

U reprizi Eura iz Rusije 2018. godine i derbi susretu Grupe 3 Lige A u Ligi nacija, Hrvatska je u Zagrebu poražena od Francuske rezultatom 1:2.

Već u 8. minuti gosti su poveli sjajnim golom Antoana Grizmana (Antoine Griezmann).

Dobru igru Hrvati su uspjeli krunisati golom u 64. minuti, koji je postigao Nikola Vlašić.

Ipak, Francuzi su uspjeli stići do drugog gola u 79. minuti preko Kilijana Mbapea (Kylian Mbappe).

Srbija je prokockala dva gola prednosti u Istanbulu protiv Turske u susretu Grupe 3 Lige B.

Sergej Milinković-Savić i Aleksandar Mitrović su je golovima u 22. i 49. minuti odveli na velikih 0:2, ali je domaći tim do kraja uspio doći do boda.

Strijelci za Tursku bili su Hakan Čalhanolu (Çalhanoğlu) u 57. i Ozan Tufan u 76. minuti.