Tri crvena kartona i preokret Granade protiv Valensije

Detalj s meča u Granadi. Agencije

A. M.

30.12.2020

Granada je u 16. kolu španske Primere savladala Valensiju rezultatom 2:1, a meč su obilježila i tri isključenja.

Valensija je stigla do prednosti u 36. minuti, a domaći su u trećoj minuti sudijske nadokande prvog poluvremena izjednačili rezultat.

U prvih pola sata drugog poluvremena nije bilo uzbuđenja pred golovima, ali jeste pred arbitrom Adrijanom Korderom Vegom (Adrián Cordero Vega)

Vega je u 70. minuti prvo isključio Džejsona (Jason) pokazavši mu drugi žuti karton, zatim tri minute kasnije Goncala Guedesa, da bi nakon još tri minute van terena morao i Domingo Duarte.

Brojčanu prednost Granada je iskoristila u 88. minuti i stigla do potpunog preokreta i važne pobjede.