Trostruko slavlje: Fudbaleri Zvezde pobijedili Proleter i uljepšali dva rođendana

Trener Stanković proslavio 43. rođendan, a navijači obilježili i 58. rođendan stadiona "Rajko Mitić"

Lagana pobjeda "Crveno-bijelih". KURIR.RS

Piše: E. Ćosić

11.9.2021

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su sigurnu pobjedu nad Proleterom na svom stadionu 3:0 u 8. kolu Superlige Srbije. "Crveno-bijeli" su sa dva gola Aleksandra Kataija i jednim Sekua Sanoga zaključili priču već do 75. minuta.

Pored pobjede i nova tri boda u Zvezdi su se proslavila i dva rođendana. Trener tima Dejan Stanković proslavio je 43. rođendan, a navijači su lijepom koreografijom obilježili i 58. rođendan stadiona "Rajko Mitić".

Stanković je izveo poprilično kombinovan tim, ali ni to nije spriječilo da njegovi izabranici slave i uljepšaju slavlje. Sanogo je doveo Zvezdu u vodstvo u 24. minuti, a već četiri minute kasnije Katai je udvostručio prednost.

U nastavku su "Crveno-bijeli" igrali bez pritiska, a pitanje pobjednika svojim drugim golom na meču riješio je Aleksandar Katai u 75. minuti utakmice.