PSG se spasio velike blamaže u sudijskoj nadoknadi, Ramos pocrvenio

Olimpik Marsej ugostio je Rems, a na kraju je bilo 1:1

Parižani izbjegli poraz u posljednji čas. AFP

M. K.

22.12.2021

Veliki broj utakmica vanrednog 19. kola francuske Lige 1 odigran je večeras.

Lionel Mesi (Messi) i zvijezde PSG-a večeras su gostovale kod Lorijena, a nakon 90 minuta bilo je 1:1.

Poveli su domaćini u 40. minuti preko Tomasa Monkoduita (Thomas Monconduit), da bi u samom finišu meča Mauro Ikardi (Icardi) pogodio za 1:1. U tom trenutku je PSG imao igrača manje jer je pred kraj utakmice isključen Serhio Ramos (Sergio).

Od ostalih utakmica timova iz vrha lige, spomenimo da je Olimpik Marsej ugostio Rems, a na kraju je bilo 1:1.

Ren je gostovao kod Monaka, a taj susret je završen rezultatom 2:1 za domaći tim, dok je Nica kod kuće savladala Lens s 2:1.

Evo svih rezultata večeras odigranih mečeva 19. kola: Bordo - Lil 2:3, Lorijen - PSG 1:1, Lion - Mec 1:1, Marsej - Rems 1:1, Monako - Ren 2:1, Monpelje - Anžer 4:1, Nica - Lens 2:1, St. Etjen - Nant 0:1 i Troa - Brest 1:1.