KUP BIH

Minimalna pobjeda Borca u Tuzli

Poveli su gosti u 28. minuti, kada je napadač Borca, Toni Jović, iskoristio grešku domaćina i pogodio za 0:1

Banjalučani stekli veliku prednost u prvom meču. Printscreen

M. K.

2.3.2022

Odigrana je druga današnja utakmica četvrtfinala Kupa BiH, između Tuzla Cityja i Borca.

Nakon nešto više od 90 minuta prosječne fudbalske predstave, pobjedu je slavila ekipa Borca rezultatom 0:1.

Poveli su gosti u 28. minuti, kada je napadač Borca, Toni Jović, iskoristio grešku domaćina i pogodio za vodstvo, koje su Banjalučani uspjeli zadržati do samog kraja.

U danas prvoj odigranoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH, konjički Igman je kao gost slavio nad Zvijezdom u Gradačcu s 0:1. Jedini gol na meču bio je djelo Sedina Ljuce iz 78. minute meča.

Danas još igraju Sarajevo - Sloboda (17 sati) i Velež - Široki Brijeg (19 sati).