Erik ten Hag progovorio o "slučaju" Ronaldo: Nije odustajao

Erik ten Hag. FCMU

G. Š.

28.10.2022

As Mančester junajteda Kristijano Ronaldo (Cristiano) sinoć je ponovo bio u startnoj postavi.

- Nije odustajao, rekao je menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag nakon pobjede (3:0) nad Šerifom iz Tiraspola, te dodao:

- A tim se načelom vodi kroz cijelu karijeru. Na kraju mu je zbog svega toga stigla nagrada.

Nije za Ronalda krenulo dobro, sredinom prvog dijela meča imao je jedan veliki promašaj, a kasnije je i postigao gol, ali iz ofsajda pa je frustracije iskalio napucavši loptu visoko na tribine. Međitim, u 81. minuti ipak se upisao u strijelce i tako postigao svoj 701. klupski pogodak.

Ronaldo se na prvenstvenoj utakmici protiv Totenhema, koja je odigrana prije desetak dana, nesportski ponio u 89. minuti, kada ga je Erik ten Hag imao namjeru uvesti ga s klupe za rezerve. Uslijedila je kazna, odstranjivanje iz prve ekipe na tri dana, te izostavljanje iz službenog zapisnika za utakmicu protiv Čelzija prethodnog vikenda. No, razgovor u utorak sve je "izbrisao"...