Murinjo natjerao igrače na fotografiju nakon poraza od Napolija

Kakav tim, kakav duh. Kakva utakimca. Vidimo se u srijedu na Olimpiku, napisao je Murinjo na svom Instagram nalogu

AS Roma. Instagram

B. L.

30.1.2023

Napoli je u sinoćnjem duelu Serije A pobijedio ekipu Rome sa 2:1.

Osimen (Oshimen) je pogodio u 17. minuti za 1:0 i tako je završilo prvo poluvrijeme. U drugom dijelu nešto bolja igra Rome koja je nagrađena golom u 75. minuti preko El Šaravija (El Shaarawy). Roma je čuvala rezultat sve do 86. minute, a onda je Simeone postigao bitan pogodak za Napoli i postavio konačan rezultat.

Nakon utakmice Žoze Murinjo (Jose Mourinho) je natjerao svoje igrače da se slikaju i objavio je to na svoj Instagram. Obično se igrači slikaju nakon pobjede pa su mnogi bili u šoku odlukom Murinja što se može vidjeti po njihovom izrazu lica.

- Kakav tim, kakav duh. Kakva utakimca. Vidimo se u srijedu na Olimpiku - napisao je Murinjo na svom Instagramu nalogu.

Napoli je prvi na tabeli sa 13 bodova više od drugoplasniranog Intera, dok je Roma na šestom mjestu. U sljedećem kolu Napoli putuje u Speciju dok Roma kući dočekuje Empoli.