Borac ponovo profitirao zbog sudijske greške

Greška sudija se desila pri rezultatu 1:1, kada je poništen pogodak Stojana Vranješa

Sudijska greška na utakmici Borca. Screenshot

21.5.2023

Fudbaleri Borca danas su na svom terenu rezultatom 3:2 slavili su protiv tuzlanske Slobode, a ovu utakmicu je obilježila još jedna sudijska greška.

Pri rezultatu 1:1 sudije su poništile pogodak tuzlanske ekipe koji je postigao Stojan Vranješ.

Frano Jelić, arbitar na utakmici, poništio je ovaj pogodak zbog navodnog ofsajda, kojeg nije bilo.

Tako je Borac došao do nove pobjede, gdje im je glavni pomoćnik bila sudijska greška.

Što se tiče same utakmice, Sloboda je povela u 9. minuti golom Delića, ali je Lazić donio poravnanje krajem prvog poluvremena.

U nastavku je Blagaić pogodio za preokret, da bi samo par minuta kasnije bilo novo izjednačenje, kada je Alić pogodio gol Borca.

Pobjedu je Banjalučanima donio Enver Kulašin dvije minute kasnije.