SJAJAN TANDEM

Briljiraju u Feneru: Magična asistencija Džeke, Tadićeva reakcija sve rekla o potezu "Dijamanta"

Inače, Edin je igrao do 74. minute, a onda je kapitensku traku dao Tadiću uz srdačan pozdrav

Tadić i Džeko: Odlično se slažu. Twitter

9.10.2023

Fenerbahče je nastavio nevjerovatan niz pobjeda i jučer upisao gostujući trijumf protiv Kasimpaše (2:0) u 8. kolu turske Superlige na krilima Edina Džeke i Dušana Tadića.

Džeko je prvo postigao gol u 6. minuti za vodstvo Fenera, a onda je u sudijskoj nadoknadi prvog dijela izborio penal koji je u gol pretvorio Tadić.

Njih dvojica se odlično slažu na terenu i van njega. Džeko i Tadić su lideri Fenerbahčea, a jučer su imali sjajnu akciju.

Igrao se 38. minut kada je Džeko demonstrirao plejmejkerske sposobnosti i sjajno uposlio Tadića koji je uhvatio volej iz prve. Nažalost po njih dvojicu, ova akcija nije krunisana pogotkom.

- Top, top - govorio je Tadić aplaudirajući Džeki za sjajno proigravanje.

Džeko je protiv Kasimpaše igrao do 74. minute kada je dobio zasluženi odmor, a kapitensku traku je dao Tadiću uz srdačan zagrljaj.