PORTUGALAC U FORMI

Video / Fudbalska mašina i u veteranskim godinama: Pogledajte kandidat za gol sezone u režiji Ronalda

Kristijano Ronaldo je postigao 18 golova ove sezone u svim takmičenjima

Ronaldo: Upisao nove golove. Platforma X / Bleacher Report

24.11.2023

Kristijano Ronaldo (Cristiano) nastavlja golove postizati kao na traci u saudijskoj Pro ligi. U pobjedi njegovog Al Nasra nad Al Akdoudom rezultatom 3:0, Portugalac je upisao dva gola, od kojih je drugi posebna ljepotica.

Njegov tim je vodio na poluvremenu rezultatom 1:0, da bi u drugom u centru pažnje bio samo Ronaldo.

Prvo je postigao gol u 77. minuti da bi konačan rezultat postavio tri minute kasnije.

Paulo Vitor, golman protivničkog tima, istrčao je i intervenisao, a lopta je došla do Ronalda koji je postigao gol sa oko trideset metara udaljenosti impresivnim lob udarcem.

Inače, Portugalac je ove godine postigao 18 golova u svim takmičenjima ove sezone.