GOL VAHIDA SELIMOVIĆA

Video / Pogledajte kako se Željezničar spasio poraza protiv Posušja u posljednjoj minuti

Trenutak kada je Selimović pogodio. Screenshot / Arenasport

26.11.2023

Željezničar je danas remizirao sa Posušjem na svojoj Grbavici u utakmici 15. kola Premijer lige BiH (1:1).

Bila je ovo loša utakmica fudbalera Željezničara koji su bili pred porazom, a onda se ukazao Vahid Selimović i posljednjim trenucima susreta pogodio za konačnih 1:1.

Podsjetimo, Posušje je povelo u 33. minuti kada je Karlo Kamenar sjajno pogodio iz slobodnog udarca sa 25 metara od gola.

Nikola Mandić je mogao riješiti pitanje pobjednika u 69., ali nije. Kako to obično biva, došla je kazna i gol Selimovića u 94. minuti.

Pogledajte najzanimljivije trenutke sa ove utakmice.