Široki Brijeg nije uspio savladati GOŠK, produžio je nezavidni niz

Ovo je timu sa Pecare šesti uzastopni meč bez pobjede u prvenstvu

Detalj sa večerašnje utakmice. NK Široki Brijeg

3.12.2023

Fudbaleri GOŠK-a i Širokog Brijega remizirali su u 16. kolu Premijer lige odigravši meč bez golova (0:0).

Nisu bili raspoloženi za igru igrači i jedne i druge ekipe u prvom poluvremenu utakmice. Prva prava prilika viđena je tek u 40. minuti.

Barišić je šutirao glavom, a odbranom se istakao golman GOŠK-a Adnan Bobić.

Pet minuta igre u nastavku bilo je dovoljno za GOŠK da napravi lijepu akciju, ali na kraju Šero nije bio precizna.

Do kraja utakmice su i jedni i drugi stidljivo prijetili, ali nije bilo promjene rezultata.

Ovo je Širokom Brijegu šesti uzastopni meč bez pobjede u prvenstvu, te je ostao na 6. mjestu sa 22 osvojena boda, dok je GOŠK 9. sa 17.

U narednom kolu GOŠK gostuje Sarajevu, dok će Široki Brijeg u zaostalom meču na megdan Tuzla Cityju.

Što se tiče 16. kola Premijer lige BiH sutra ga zatvaraju Zvijezda 09 i Zrinjski (13:00).