NAVIJAČI U DELIRIJU

Palestina došla do velikog boda na Azijskom kupu: Pogledajte ludnicu na tribinama nakon gola

Pet minuta igre u nastavku je trebalo Palestincima da dođu do izjednačenja nakon što je Bader Naser poslao loptu u vlastitu mrežu

Slavlje navijača Palestine. Screenshot

18.1.2024

Fudbaleri Palestine stigli su do prvog boda na Azijskom kupu nakon što su odigrali 1:1 sa selekcijom UAE-a.

Ujedinjeni Arapski Emirati su poveli u 23. minuti preko Sultana Adila. Palestina je u finišu prvog dijela imala penal, ali ga u gol nije pretvorio Tamer Sejam (Seyam).

Pet minuta igre u nastavku i Palestina je došla do izjednačenja nakon što je Bader Naser poslao loptu u vlastitu mrežu. Taj trenutak prouzrokovao je ludnicu na tribinama stadiona Al Janoub.

Palestinci su pokušavali doći do sva tri boda, ali bezuspješno. U narednom kolu će igrati protiv selekcije Hong Konga.

Inače, Ujedinjeni Arapski Emirati su lideri grupe sa četiri boda, bod manje, ali i utakmicu zaostatka ima Iran s kojim će igrati u narednom kolu.

Palestina ima bod, dok je Hong Kong bez osvojenih bodova za sada.