NAKON PORAZA OD BAJERNA

Navijači Lacija ne praštaju kapitenu: Imobile, idi u penziju ili Saudijsku Arabiju

Italijanskom napadaču su mnogi navijači Lacija zamjerili zbog promašaja koji je mogao odvesti utakmicu u drugom smjeru

Imobile: Nakon promašaja. AP

6.3.2024

Minhenski Bajern je uspio nadoknadniti zaostatak iz prve utakmice osmine finala Lige prvaka i slaviti protiv Lacija 3:0.

U Minhenu su se "Nebeskoplavi" većinom branili, dok je Bajern napadao.

Ključni trenutak desio se u 38. minuti, minut prije nego što je Heri Kejn (Harry Kane) postigao prvi gol na utakmici, kada je u stopostotnoj prilici bio Ćiro Imobile (Ciro Immobile), ali je italijanski napadač glavom pucao pored gola.

Taj su mu promašaj mnogi navijači Lacija zamjerili. Nisu štedjeli kapitena u komentarima na društvenim mrežama.

- Penzioner Imobile, zbogom Ligi prvaka, idi u penziju ili u Saudijsku Arabiju - neki su od komentara.