DIZELDORF ARENA

Na utakmici Slovačke i Ukrajine zastave Bosne i Hercegovine

Inače, obje ove ekipe su bile protivnici "Zmajevima" u lovu na Evropsko prvenstvo

Detalj s utakmice. Screenshot

prije 6 dana

Fudbaleri Slovačke vode protiv Ukrajine nakon prvog poluvremena utakmice 2. kola grupne faze Evropskog prvenstva (1:0).

Slovaci su do vodstva došli preko Ivana Šranca (Schranz) u 17. minuti. Isti igrač je donio senzacionalnu pobjedu svom timu protiv Belgije (1:0).

Ova utakmica se igra na Dizeldorf Areni, a na tribinama ima i navijača iz Bosne i Hercegovine.

Tako su kamere u jednom trenutku snimile zastave Bosne i Hercegovine na tribinama. Tu je aktuelna zastava naše zemlje, kao i zastava Republike Bosne i Hercegovine s ljiljanima.

Inače, obje ove ekipe su bile protivnici "Zmajevima" u lovu na plasman na Evropsko prvenstvo. Sa Slovačkom smo igrali u grupi, a s Ukrajinom u baražu.

U slučaju da Slovačka pobijedi, obezbijedila bi plasman u narednu rundu, dok bi Ukrajina bila na dva poraza - u prvom kolu izgubila od Rumunije (0:3).