Ženska teniska reprezentacija Češke pobjednik je Fed cupa. U finalnom meču Čehinje su u Pragu povele protiv Njemačka sa 3:0.
Treći bod domaćim teniserkama, koje se tri puta slavile u zadnje četiri sezone, osigurala je Petra Kvitova, koja je sa 7:6 (5), 4:6 i 6:4 pobijedila najbolju njemačku igračicu Angelique Kerber.
Prvog dana Čahinje su povele s 2:0. Kvitova je svladala Andreu Petković sa 6:2, 6:4, dok je Lucie Šafarova bila bolja od Kerber sa 6:4, 6:4.
