U Sarajevu je danas poslijepodne završen neformalni razgovor između predsjednika Demokratske fronte Željka Komšića i prvog čovjeka SDS-a Mladena Bosića.
Stranački lideri sastali su se u zgradi Predsjedništva BiH.
Kao i ostalim sličnim, i ovom sastanku tema je bila ista - formiranje vlasti nakon izbora u BiH.