BIH

Mostar: U toku obnova zgrade Gradske uprave

Devastirana i zapaljena u protestima 7. februara

Onasa

18.11.2014

Radovi koji su počeli na sanaciji dijela zgrade Gradske uprave (GU) Mostara, koja je devastirana i zapaljena u nasilnim protestima 7. februara, trebalo bi da  budu završeni u roku od 20 dana, saopšteno je iz GU Mostar.

"Ugovorom između Grada Mostara i izvođača radova, preduzeća Monter Pobrić iz Mostara, predviđeno je da radovi na obnovi drugog sprata zgrade, stubišta i dijela hodnika u prizemlju, u vrijednosti od 49 264,02 KM, budu završeni u roku od 20 dana", navedeno je u saopštenju.

U oštećenom dijelu zgrade bili su smješteni Odjel za finansije i nekretnine, Odjel za organizaciju, pravne poslove, opštu upravu i civilnu zaštitu i vatrogastvo te Centar za usluge građanima.

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.