Jutros nekoliko aviona nije moglo sletjeti na sarajevski aerodrom.
Dežurni dispečer sarajevskog aerodroma rekao nam je da je oko 13 sati magla se razišla i situacija se normalizovala.
- Avioni Turkish Airlinesa i Germanwingsa su otišli za Beograd, odnosno Split po gorivo, te su se vratili u Sarajevo oko 12 sati kada se situacija normalizovala, kazali su za portal "Dnevnog avaza" dispečeri.
Podsjetimo, zbog magle i smanjenje vidiljivosti na aerodromu u Sarajevu došlo je do problema u aviosaobraćaju, pa tako tri aviona nisu mogli sletjeti na pistu.
