CRNA HRONIKA

Teško povrijeđen vozač Pola

Sudar tri vozila na magistralnom putu Tuzla-Orašje

(M. M.)

10.11.2014

Jedna osoba je teško, dok je jedna lakše povrijeđena u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jučer nešto prije podne na magistralnom putu Tuzla-Orašje, u mjestu Ormanica, općina Gradačac.

U ovoj nesreći učestvovali su Opel kadet, kojim je upravljao L.J.(1970), Polo, kojim je upravljao R.K. (1955) i Golf, kojim je upravljao A.Č. (1990).

Teške tjelesne povrede zadobio je vozač Pola, koji je zbrinut u UKC Tuzla, dok je lakše povrijeđen suvozač u Golfu E.M (1990).

Uviđaj mjesta nesreće obavili su službenci OKP PU Gradačac, koji poduzimaju mjere i radnje na dokumentovanju ove saobraćajne nezgode.

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.