Jedna osoba je teško, dok je jedna lakše povrijeđena u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jučer nešto prije podne na magistralnom putu Tuzla-Orašje, u mjestu Ormanica, općina Gradačac.
U ovoj nesreći učestvovali su Opel kadet, kojim je upravljao L.J.(1970), Polo, kojim je upravljao R.K. (1955) i Golf, kojim je upravljao A.Č. (1990).
Teške tjelesne povrede zadobio je vozač Pola, koji je zbrinut u UKC Tuzla, dok je lakše povrijeđen suvozač u Golfu E.M (1990).
Uviđaj mjesta nesreće obavili su službenci OKP PU Gradačac, koji poduzimaju mjere i radnje na dokumentovanju ove saobraćajne nezgode.
