CRNA HRONIKA

Ukrali 50 litara nafte iz kamiona

U krugu firme u Žepču

Dž.S.

25.11.2014

U ulici Stjepana Radića u Žepču, u krugu firme “Čurić-beton”, za sada nepoznati lopovi ukrali su oko 50 litara dizel-goriva iz kamiona Mercedes (E47-K-368), čiji je vlasnik Z. M. Krađa je prijavljena pripadnicima Policijske stanice Žepče, koji su izvršili uviđaj.

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.