Juve nastavio s pobjedama, Ronaldo ponovo strijelac

Ostalo je do kraja 2:1 za Juve, koji se učvrstio na prvom mjestu sa 60 bodova

Piše: Al. Ti. / Avaz.ba

22.2.2020

Detalj s večerašnje utakmice - Avaz
+1

Aktuelni prvaci Italije, ekipa Juventusa, slavili su na gostovanju kod SPAL-a rezultatom 2:1 i tako nastavili svoj niz pobjeda u okviru 25. kola Serije A.

"Stara dama" povela je u 39. minuti golom sjajnog Kristijana Ronalda (Cristiano), kojem je ovo bio 21. gol u sezoni, čime je pokazao da se nalazi u fenomenalnoj formi i pored činjenice da je napunio nedavno 35 godina.

Ronaldo je tako stigao do 725. gola u hiljaditoj utakmici u karijeri

Na 2:0 povisio je Aron Remzi (Ramsey), a igrala se 60. minuta, nakon asistencije Dibale.

Tračak nade za domaćine donio je Petanja (Petagna) golom iz penala u 69. minuti.

Ostalo je do kraja 2:1 za Juve, koji se učvrstio na prvom mjestu sa 60 bodova, a Lacio je drugi sa 56 poena i utakmicom manje.

Naš reprezentativac Ervin Zukanović odigrao je cijeli meč za ekipu SPAL-a i zaradio je žuti karton.