Piše: G. Š.

14.3.2022

Veznjak belgijskog Serkil Briža Dino Hotić ponovo je minulog vikena bio naš najbolji fudbaler na evropskim terenima

- Ako treniraš loše, tako i igraš. Ako radiš kao zvijer na treningu, igraš na isti način, napisao je Hotić na svom Instagramu.

Serkl Briž je u minulom kolu pobijedio (2:0) Kortrijk na domaćem terenu, u 31. kolu belgijske Jupiler Pro lige, a bh. veznjak postigao je novi gol. Domaćini su bili mnogo bolji u prvom poluvremenu, ali nije bilo pogodaka, da bi u 50. minuti dosuđen penal koji je realizovao Hotić. Naš povremeni reprezentativac bio je igrač utakmice...

Hotić je ove sezone odigrao 30 prvenstvenih utakmica i postigao sedam golova, uz 11 asistencija. Na terenu je proveo 2.093.