Madriđani pobjedom nad Betisom zadržali maksimalan učinak

Vinisijus i Rodrigo pogađali u novom trijumfu španskog prvaka

Vinisijus i Rodrigo slave gol. TWITTER

3.9.2022

Madridski Real zadržao je maksimalan učinak u španskoj La Ligi poslije četiri odigrana kola.

Aktuelni prvaci danas su na Santjago Bernabeu bili bolji od Real Betisa rezultatom 2:1.

Vinisijus Žunijor (Vinicius Junior) je u 9. minuti pogodio za 1:0 poslije asistencije Davida Alabe, međutim, gosti su u 17. minuti poravnali rezultat golom bivšeg igrača kraljevskog kluba Serhija Kanalesa (Sergio Canales).

Gol vrijedan nova tri boda za Real je u 65. minuti postigao Rodrigo (Rodrygo) poslije dodavanja Fedea Valverdea.

Real Madrid je tako ostao prvi na tabeli s 12 bodova, dok je Betis drugi s devet i ovo mu je bio prvi poraz poslije uvodne tri pobjede.

Poštovani čitaoci, ovo je nova Facebook stranica portala Avaza. Za pobjedu istine nad lažima, kliknite na ovaj link i zapratite stranicu Avaz.ba.