Džeki tri minute na terenu dovoljne za gol, Inter poražen u derbiju od Milana

Prvi pogodak sezone za bh. reprezentativnog kapitena

Trenutak kada je Džeko matirao Manjana. AP

3.9.2022

Edin Džeko (36) bio je strijelac za Inter u porazu od gradskog rivala Milana (3:2) odigranog u okviru 5. kola Serije A.

Bh. reprezentativni kapiten dobio je priliku za igru u 64. minuti kod rezultata 3:1 za Milan, a već u 67. je poslije asistencije Matea Darmijana (Matteo) zabio za 3:2 i vratio Inter u igru.

Međutim, "Rosoneri" su se odbranili i stigli do treće ovosezonske pobjede.

Inter je danas prvi poveo golom Marcela Brozovića u 21. minuti. Potom je uslijedio preokreta Milana u režiji Rafaela Leaoa (28., 60.) i Olivijea Žirua (54.).

Leao je pritom asistirao Žiruu, dok je Žiru namjestio drugi gol Leau.

Milan je trenutno vodeći s 11 bodova, dok je Inter s ovim porazom ostao na petom mjestu s devet.

Poštovani čitaoci, ovo je nova Facebook stranica portala Avaza. Za pobjedu istine nad lažima, kliknite na ovaj link i zapratite stranicu Avaz.ba.