3. KOLO EVROPA LIGE

Imate dojam da je utakmica Lige prvaka: Erik Ten Hag odabrao moćan tim za meč na Kipru

Junajted predvodi peterostruki osvajač Lige prvaka i jedan od najboljih svih vremena Kristijano Ronaldo

Ten Hag: Želi pobjedu na Kipru. Twitter

6.10.2022

Mančester junajted u okviru 3. kola grupne faze Evropa lige gostuje na Kipru protiv Omonije, a trener "Crvenih đavola" Erik Ten Hag odabrao je snažan početni tim.

Junajted predvodi peterostruki osvajač Lige prvaka i jedan od najboljih svih vremena Kristijano Ronaldo (Cristiano), koji je ove sezone uglavnom na klupi, a u početnih 11 je i njegov bivši saigrač iz Reala, također fudbaler koji je pet puta osvajao Ligu prvaka Kazemiro (Casemiro), koji čeka na pravu minutažu u engleskom prvenstvu.

Tu je i najskuplje pojačanje tima sa Old Traforda Entoni (Antony), te Džejdon Sančo (Jadon Sancho), a od prve minute zaigrat će i Bruno Fernandeš, te Kristijan Eriksen (Christian), dok je na golu David De Hea (De Gea). U početnom sastavu su još Viktor Lindelef (Victor Lindelof), Lisandro Martinez), Diogo Dalot i Tajrel Malasija (Tyrell Malacia).

Podsjetimo, Junajted nakon dva odigrana meča ima polovičan skor - pobjeda protiv Šerifa i poraz od Sosijedada. Utakmica protiv Omonije počinje u 18:45.