DOBAR REZULTAT

Pirić i Miličević sa Aek-om prošli u osminu finala Konferencijske lige

Partizan je večeras u Beogradu poražen od moldavskog Šerifa1:3 i tako je završio nastup u Evropi

Ekipa Aek-a je prošla u drugi krug takmičenja. Twitter

N. R.

23.2.2023

Ekipa Partizana je branila 1:0 protiv moldavskog Šerifa.

U startnoj postavi „crno-bijelih“ vratio se Siniša Saničanin, koji je propustio duel u Kišinjevu protiv Šerifa zbog bolesti.

Na kraju je ekipa našeg reprezentativca doživjela poraz u play-offu Konferencijske lige rezultatom 1:3.

Kvinsi Menig (Queensy Menig) je u 13. minuti pogodio za 1:0 za beogradsku ekipu, činilo se da će crno-bijeli proći u osminu finala.

Ipak, od tog trenutka na terenu je postjala samo jedna ekipa. Šerif je od 22. do 47. minute postigao tri pogotka i prošao dalje.

Naša druga dva reprezentativca Kenan Pirić i Hrvoje Miličević su u ekipi Aeka Larnake bili na gostovanju kod Dnipra (0:0), a s obzirom da su Kiprani u prvom susretu slavili s 1:0, prošli su dalje.