Tok utakmice / Bajern Minhen - Mančester junajted 4:3

Uporedo ćemo pratiti dešavanja i sa ostalih terena

Sa utakmice na Old Trafordu. AP

20.9.2023

Poštovani čitatelji, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Bajern Minhen - Mančester junajted u okviru grupe A.

FT - Kraj.

90+5' - GOOOOOOOOOOOL! Bruno Fernandeš je centrirao, a Kazemiro postiže još jedan gol!

90+2' - GOOOOOOOOL! Bajern dolazi do četvrtog gola, Tel je strijelac za ovjeru trijumfa.

90+1' - Stativa! Miler je bio u šansi, ali okvir spašava Junajted.

90+' - Četiri minute nadoknade.

88' - GOOOOOOOOOOOOL! Evo uzbudljive završnice, Kazemiro pogađa za Mančester junajted!

87' - Golovi u završnici utakmica. Braga i Inter dolaze do izjednačenja protiv Napolija, odnosno Sosijedada.

79' - VAR! Tiram pogađa za Inter, izjednačenje na Anoeti. No VAr je poništio ovaj gol.

70' - Nešto mirniji period utakmice. Bajern drži sve pod svojom kontrolom.

56' - Stativa! Sane je bio u šansi, ali okvir gola spašava "Đavole".

54' - GOOOOOOOOL! Prvi gol Kejna za Bajern u Ligi prvaka!

53' - Penal za Bajern! Izvest će ga Hari Kejn.

50' - Sjajan početak drugog poluvremena. Sada prijete Bavarci, Musijala je bio u šansi. Izblokirao ga je Dalo.

49' - GOOOOOOOOOL! Junajted se vraća u život. Prvi gol Hojlunda u dresu "Đavola".

46' - Počelo drugo poluvrijeme.

HT - Poluvrijeme.

45+1' - GOL! Di Lorenco dovodi Napoli u vodstvo.

45' - Velika šansa! Sane se namjestio na šut, ali prohujala je ta lopta pored gola.

38' - GOL! Arsenal ima visokih 3:0 protiv PSV-a. Gabrijel Žesus je strijelac.

32' - GOOOOOOOOOOOL! Bavarci udvostručili prednost, Junajted na koljenima. Musijala je sjajno prošao po lijevoj strani, a Gnabri pogađa. Pogodak pogledajte na ovom LINKU.

28' - GOOOOOOOOOOOL! Bajern je poveo. Kejn je dodao do Sanea, a ovaj postigao gol nakon velike greške Andrea Onane! Gol pogledajte OVDJE.

21' - GOL! Fulgini je pogodio za izjednačenje Lensa protiv Sevilje.

20' - GOL! Arsenal je udvostručio prednost protiv PSV-a, "Topnici" su se zaželjeli Lige prvaka.

15' - GOL! Salzburg je poveo, Šimir je bio siguran egzekutor najstrožije kazne.

12' - Bajern strpljivo čeka prvu šansu na protiv Junajteda.

9' - GOL! Pali su pogoci na još dvije utakmice. Sevilja je povela protiv Lensa golom Okamposa, a Arsenal protiv PSV-a preko Sake.

5' - Kakva šansa za Junajted! Gosti su tražili penal nakon starta nad Pelistrijem, na kraju Eriksen loše šutira i Ulrajh to odbija u korner.

4' - GOL! Evo prvog gola u utakmicama koje su počele od 21 sat. Sosijedad je poveo protiv Intera preko Mendeza. Pogodak Sosijedada možete pogledati OVDJE.

1' - Počele su utakmice.

U fokusu će biti duel sa Alijanc Arene, a uporedo ćemo pratiti i dešavanja sa ostalih terena. Poznati su početni sastavi za ovaj meč.

Bajern Minhen: Ulrajh, Lajmer, Upamekano, Kim, Dejvis, Kimih, Gorecka, Sane, Musiala, Gnabri i Kejn.

Mančester junajted: Onana, Dalo, Lindelef, Martinez, Regilon, Kazemiro, Eriksen, Rašford, Pelistri, Fernandeš i Hojlund.

Ranije su u grupi A Galatasaraj i Kopenhagen podijelili bodove (2:2).

Moramo istaći i da u duelu Benfike i Salzburga od prve minute igra reprezentativac Bosne i Hercegovine Amar Dedić koji je kapiten austrijskog prvaka.

Osim duela Galatasaraj - Kopenhagen, odigran je još jedan meč u terminu od 18:45. Real Madrid je pogotkom Džuda Belingema u 94. minuti savladao debitanta u ovom takmičenju, ekipu Union Berlina.