ISTAKLI NEZADOVOLJSTVO

Nakon teškog poraza: "Manijaci" okrenuli leđa igračima Željezničara i uz psovke ih ispratili s terena

Navijači su na tribine ušli oko 10. minute utakmice, a njihovi ljubimci su već gubili sa 2:0

Nezadovoljni navijači Željezničara. Sportsport.ba

2.12.2023

Fudbaleri Željezničara doživjeli su težak poraz na gostovanju kod Tuzla Cityja u 16. kolu Premijer lige BiH (3:0), a nakon toga su morali "na raport" kod najvatrenijih navijača, popularnih "Manijaka".

"Plavi" su i na ovom susretu imali podršku vjernih navijača koji ih prate na svakoj utakmici, ali su ih igrači ovog puta razočarali. Navijači su na tribine ušli oko 10. minute utakmice, a njihovi ljubimci su već gubili sa 2:0.

Poslije utakmice fudbaleri Željezničara su došli pred "Manijake", a oni su im okrenuli leđa i uz psovke ih ispratili s terena.

Podsjetimo, Tuzla City je do trijumfa došla golovima Ajdina Nukića u 1. i 5. minuti, te Faruka Bihorca u 33. Mogli su Tuzlaci i do još nekog gola, ali se intervencijama istakao Vedad Muftić.

Željezničar je produžio seriju loših rezultata, a tim sa Grbavice još ne zna za bodove na gostujućim terenima.

Poruku navijača Željezničara za igrače nakon utakmice pogledajte u videu portala Sportsport.ba.