ŠAMPION

Pobijedio rak i postao šampion Afrike: Saigrači u Dortmundu mu priredili nezaboravan doček

Sebastian Haler je golom u 81. minuti donio veliko slavlje svojoj reprezentaciji

Haler: Napadač Borusije Dortmund. PlatformaX

R.Kapetanović

16.2.2024

Reprezentacija Obale Slonovače postala je šampion Afrike nakon pobjede u finalu protiv Nigerije rezultatom 2:1.

Obala Slonovače je u velikom finalu Afričkog Kupa nacija pred svojim navijačima osvojila prvenstvo.

Sebastian Haler (Haller) je golom u 81. minuti donio veliko slavlje svojoj reprezentaciji.

Njemu je u junu prošle godine dijagnosticiran rak testisa, nakon čega je napadač Obale Slonovače operisan i podvrgnut kemoterapiji. Treninzima se vratio prošle sedmice.

Fudbaler Borusije Dortmund, je ne tako davno uspješno pobijedio rak testisa, a sada je postigao pobjedonosni gol za svoju reprezentaciju.

Halera su po povratku u klub dočekali fudbaleri i stručni štab Borusije Dortmund, te mu priredili fenomenalan doček.