Najgluplji crveni karton ikada: Utrčao s klupe i srušio protivničkog igrača

Pokušao uzeti loptu da se igra može nastaviti

Flores: Zaradio najgluplji crveni karton ikada. Screenshot

Index.hr

17.12.2018

S klupe je, kažu, jako teško gledati utakmice, naročito kad je završnica dramatična, a pritom se igra i za neki trofej.

Tako je bilo i ovog vikenda u Meksiku, gdje su Krus Azul i Klub Amerika igrali finale doigravanja tamošnjeg prvenstva. Prva utakmica završila je bez golova, a u revanšu je Klub Amerika vodio 1:0 i, prema mišljenju domaćeg igrača Džerarda Floresa (Gerard), zadržavao vrijeme.

U 87. minuti Flores je izgubio živce i tokom prekida utrčao u teren s klupe te pokušao protivnicima uzeti loptu da se igra može nastaviti. Jedan igrač Klub Amerike mu je pred nosom odnio loptu petom, a drugi ju je zagradio tijelom. No, iznervirani Flores ga je srušio i sudija mu je pokazao direktan crveni karton.

Tri minute kasnije Klub Amerika je zabio i drugi gol te potvrdio 13. naslov prvaka.