Rajs: Zabio iz penala. AGENCIJE

Piše: A. Vatreš

15.2.2021

Fudbaleri Vest Hem Junajteda nastavili su s odličnim ovosezonskim partijama u engleskoj Premijer ligi.

Večeras su u okviru 24. kola na domaćem terenu savladali Šefild Junajted s 3:0 i tako se s šestog probili na četvrto mjesto, preskočivši Liverpul i Čelsi.

Poveli su popularni "Čekićari" golom Deklana Rajsa (Declan Rice) golom s bijele tačke u 41. minuti, da bi im tri boda u 58. minuti obezbijedio Isa Diop (Issa).

Izabranici Dejvida Mojesa (David Moyes) na samom kraju utakmice, tačnije u 96. minuti, uspjeli su zabiti još jedan gol, a strijelac je bio Rajan Frederiks (Ryan Fredericks).

Vest Hemu je to bila 12. pobjeda. Trenutno je na učinku od 42 boda, što je dva više od Liverpula, a tri više od Čelsija.