U Seriji B postignut nevjerovatan gol s preko 70 metara

Kastanjeti spektakularno pogodio

Golčina Kastanjetija. PRINTSCREEN

A. Vatreš

17.3.2021

Vezni igrač talijanskog nogometnog drugoligaša Kremonezaa, Mikele Kastanjeti (Michele Castagnetti (31) postigao je nevjerojatan pogodak u pobjedi 2:0 protiv Virtus Entele u susretu 29. kola Serije B.

Kastanjeti je u 60. minuti utakmice zabio jedan od ljepših golova ove sezone kada je sa više od 70 metara prebacio protivničkog golmana Danielea Boru (Danielle Borra).

Akciju je za pogodak je započeo upravo domaći golman koji je u svom kaznenom prostoru rukom uhvatio loptu i potom je nogom ispucao do sredine protivničke polovine, gdje ju je dočekao Kastanjeti i iz prve opalio prema golu Virtus Entele prebacivši šokiranog Boru.

Bio je to pogodak za 2:0, a gosti su u vodstvo stigli u 47. minuti preko Đanluke Gaetana (Gianluca).

Sličan pogodak Kastanjeti je zabio i u martu prošle godine protiv Frosinonea. Tada je s centra svladao Frančeska Bardija (Francesco).

. Treniram takve udrace, otkrio je Kastanjeti koji igra za Kremoneze od 2018. godine, a prije toga je nosio dres Empolija, SPAL-a..., prenosi Hina.

Kremoneze se trenutno nalazi na 14. mjestu Serie B dok je Virtus posljednji.