SERIJA A

Roma slavila pobjedu protiv Empolija

Potencijalni reprezentativac BiH, Benjamin Tahirović je odgledao pobjedu Vučice s klupe za rezervne igrače

Roma riješila utakmicu u prvom poluvremenu. Twitter

N.Ridžal

4.2.2023

U okviru 21. kola italijanske Serije A, Roma je slavila pobjedu protiv Empolija s 2:0.

Tim Žozea Murinja (Jose Murinho) je riješio utakmicu još u prvom poluvremenu, a strijelci za Vučicu su bili Ibanez u drugoj i Tami Abraham (Tammy) u šestoj minuti susreta.

Potencijalni reprezentativac BiH, Benjamin Tahirović je odgledao pobjedu Rome s klupe za rezervne igrače.

Roma će idućeg vikenda igrati u gostima kod Lečea, dok će novu priliku za bodove Empoli tražiti na domaćem terenu protiv Specije.

Roma je sa 40 bodova zasjela na treće mjesto, dok je Empoli sa 26, ostao na desetom. Vodeći Napoli ima 53 boda, trinaest više od drugoplasiranog Intera.