KAKVA KARIJERA

Ronaldo ne namjerava stati: Portugalac stigao do 848. gola i 275. asistencije

Vodio je svoj Al Nasr do nove pobjede, a gol vrijedan trijumfa postigao je u 86. minuti

Ronaldo: Junak Al Nasra. Twitter

29.9.2023

Kristijano Ronaldo (Cristiano) ne namjerava stati. Portugalac je sa golom i asistencijom predvodio svoj Al Nasr do gostujućeg trijumfa na "Princ Abdul Aziz bin Musaed" stadionu u Hailu protiv Al Taija (2:1).

Portugalac je tako došao do 848. pogotka i 275. asistencije u svojoj nevjerovatnoj karijeri. Al Nasr je poveo u 32. kada je Taliska iskoristio asistenciju Ronalda.

No, Al Tai se vratio preko Virdžila Misiđana (Virgal Misidjan). Međutim, kada je teško Al Nasru, tu je Kristijano Ronaldo.

Nakon jednog nepreciznog pokušaja Seka Fofane, lopta je pogodila u ruku jednog od defanzivaca domaćih, a sudija je pokazao na penal.

Ronaldo je bio siguran egzekutor najstrožije kazne u 86. minuti za trijumf i 3. mjesto Al Nasra iza Al-Itihada i Al-Tavona.