LIGA PRVAKA

Tok utakmice / Real Madrid - Napoli 4:2

U ranijem terminu odigrane su dvije fantastične utakmice koje su ponudile ukupno 11 golova

Valverde - Avaz
Džud Belingem - Avaz

29.11.2023

Poštovani čitatelji, dobrodošli na tekstualni prijenos posljednjih šest utakmica 5. kola grupne faze Lige prvaka.

FT - Kraj utakmica.

90'+ - GOL! Hoselu ovjerava trijumf Reala!

86' - GOL! Novi pogodak i novi strijelac za Arsenal. Žoržinjo je bio siguran izvođač najstrožije kazne.

84' - GOL! Real ponovo vodi, a prvjenac za "Kraljeve" u Ligi prvaka daje Nikolas Paz.

81' - Velika šansa! Belingem je bio u dobroj prilici, ali brani golman Napolija Meret.

72' - GOL! Nevjerovatan povratak Intera, nadoknadio je tri pogotka i izjednačio protiv Benfike. Sančez je strijelac.

58' - GOL! Inter se vraća u ovaj meč. Ačerbi je uputio centaršut, a pogodio je Fratesi.

52' - Velika šansa! Kvaračkelija je trčao u kontru, imao je Napoli 2 na 1, ali Gruzijac nije uspio proigrati saigrača. Bila bi to mat pozicija za goste.

51' - GOL! Braga s igračem manje dolazi do izjednačenja protiv Union Berlina, a strijelac je Đalo.

47' - GOL! Napoli je ponovo šokirao Bernabeu, Angisa pogađa za 2:2. Uhvatio je volej i poslao loptu iza leđa Lunina.

Pogledajte kako je Napoli popravnao rezultat OVDJE.

46' - Kreće drugo poluvrijeme.

HT - Kraj prvog poluvremena na svim utakmicama.

45' - GOL! Petarda Arsenala, a zanimljivo pet golova je dalo pet različitih igrača. Sada se Odegard upisao u strijelce.

42' - GOL! Robin Gosens pogađa za vodstvo Union Berlina na gostovanju kod Brage. Vrijedi istaći da domaći od 30. minute i isključenja Niakate igraju s igračem manje.

35' - GOL! Benfika postiže treći gol protiv Intera i opet je strijelac Žoao Mario. Podsjetimo, on je bivši igrač "Nerazura".

30' - Realov Belingem je nastavio pomjerati granice. Golom protiv Napolija je postao četvrti igrač u historiji koji je došao do deset pogodaka u Ligi prvaka prije 21. rođendana.

28' - GOL! Arsenal nastavlja rešetati mrežu francuskog tima, sada se u strijelce upisao i Martineli.

24' - GOL! Arsenal bez milosti protiv Lensa, sada se u strijelce upisao Bukajo Saka.

22' - GOL! Nevjerovatni Džud Belingem postiže novi gol. Alaba mu je asistirao, a on dolazi do svog desetog pogotka u Ligi prvaka.

Pogledajte gol Belingema OVDJE.

21' - GOL! Gabrijel Žesus je odličan večeras. Nakon asistencije, daje i gol za Arsenal.

13' - GOL! Promjena rezultata i na Emirejtsu, pogodio je Kai Haverc.

13' - GOL! Novi pogodak Benfike i opet Žoao Mario!

11' - GOL! Odmah se vraća Real, sjajan pogodak postigao je Brazilac Rodrigo. Pogledajte kako se Real vratio OVDJE.

10' - GOL! Real je napadao od starta utakmice, ali sada šok za Madriđane! Đovani Simeone je pogodio za vodstvo Napolija.

Pogodak Simeonea pogledajte OVDJE.

5' - GOL! Benfika je povela protiv Intera, a strijelac je Žoao Mario, bivši fudbaler "Nerazura".

1' - Počele su utakmice!

Uporedo ćemo pratiti dešavanja sa svih terena. Zanimljivo će biti vidjeti da li će Bajern moći produžiti svoj nevjerovatan niz uzastopnih pobjeda (38), kao i to šta može Nenad Bjelica u debiju na klupi Union Berlina.

Tu je i Salzburg našeg Amara Dedića koji gostuje Real Sosijedadu.

Podsjetimo, u dvije utakmice koje su odigrane u ranijem terminu vidjeli smo ukupno 11 golova.

PSV je nakon velikog preokreta slavio na gostovanju kod Sevilje (3:2), dok su Galatasaraj i Mančester junajted remizirali u Istanbulu odigravši 3:3.