Tok utakmice / Sloga - Željezničar 0:3

Glavni sudija današnje utakmice bit će Miloš Gigović iz Bosanske Gradiške

S današnje utakmice. FK Željezničar / Armin Herić

7.4.2024

Poštovani čitatelji dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice 25. kola Wwin lige koju u Modriči igraju dobojska Sloga i Željezničar.

Sloga - Željezničar 0:3 (Štilić 48', Krpić 53', Hiroš 90+1')

FT - Kraj utakmice!

90+1' - GOOOOOOOOOL! Hiroš pogađa za ubjedljiv trijumf Željezničara.

90' - Dvije minute nadoknade.

78' - Bez mnogo uzbuđenja u ovim trenucima.

69' - Novi problem za Slogu. Povrijedio se najbolji fudbaler tima Dejan Vidić.

63' - Stopostotna prilika za Boljevića! Bio je oči u oči s golmanom, savladao ga, ali lopta je pogodila u stativu.

56' - Nova velika šansa! Radinović je izašao sam pred golmana Traku, ali šutira pored gola.

53' - GOOOOOOOOOOOOL! Plavi su udvostručili prednost. Prvo je Boljević pogodio prečku, pa onda Krpić, a onda Krpić odbitak šalje u mrežu.

48' - GOOOOOOOOOOOOL! Željezničar vodi, Semir Štilić je strijelac. Iskoristio je nesporazum golmana i defanzivca Sloge, te poslao loptu u praznu mrežu.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

HT - Kraj prvog poluvremena.

45' - Dvije minute nadoknade.

38' - Mekić je sada pokušao sa distance, ali odbranio je ovo Trako.

27' - Muftić brani penal! Pročitao je namjeru Vidića i spasio svoj tim!

26' - Penal za Slogu! Lopta je pogodila Cavnića u ruku, a sudija Gigović je pokazao na bijelu tačku.

14' - Hiroš je sada zaprijetio iz slobodnog udarca, ali odbranio je to trako. U nastavku akcije gosti su došli do kornera.

7' - Sjajna šansa! Štilić je bio u odličnoj prilici, Trako spašava Dobojlije.

1' - Počela je utakmica!

Treneri Vlado Jagodić i Bruno Akrapović su odredili početne sastave, a u gostujućem timu se našao i Semir Štilić, koji startuje nakon pet mjeseci.

Sloga: Trako, Redžić, Božićković, Veselinović, Popara, Batar, Milanović, Kvesić, Grabež, Varga i Vidić.

Željezničar: Muftić, Galć, Cavnić, Cocalić, Radinović, Karić, Mekić, Hiroš, Štilić, Boljević i Krpić.

Glavni sudija današnje utakmice bit će Miloš Gigović iz Bosanske Gradiške. Asistirat će mu Arnel Novalić (Doboj Istok) i Mirza Demir (Kakanj).