Rekao sam, teško mi je bilo gledati jer je bilo dosta situacija koje su bile kao stvorene za mene, rekao je Tadić

S večerašnje utakmice - Avaz
+5
E. T.

17.6.2024

U grupi C na ovogodišnje EURU, Engleska je pobijedila Srbiju 1:0 u prvoj utakmici.

Gol za pobjedu postigao je Jude Bellingham u 13. minuti. Iako je Engleska ušla u susret kao veliki favorit, osim pogotka koji je postigla u ranoj fazi i prečke Kanea u 77. minuti, ništa naročito nisu pokazali.

Dragan Stojković Piksi, selektor Srbije iznenadio je odlukom da na klupi ostavi kapitena Dušana Tadića, koji je u igru ušao nakon sat vremena.

Nakon poraza Tadić je izjavio kako je on najbolji igrač Srbije te da misli kako je trebao započeti, a Piksi je rekao kako nikako nije dobro to što je Tadić rekao.

Tabela grupe C. Screenshot

Tadić je imao još jednu izjavu na ovu temu: - Ja sam najspremniji igrač u ovoj momčadi, to sam rekao i njemu.

Mislim da ne treba fizički brinuti. Pričali smo normalno, imamo dobru komunikaciju. Rekao je da misli da će biti zatvorena utakmica i da ću ući u drugom poluvremenu i riješiti sve. Dogodio se taj brzi gol. Žao mi je zbog rezultata, mislim da smo mogli uzeti barem bod ili tri.

Rekao sam, teško mi je bilo gledati jer je bilo dosta situacija koje su bile kao stvorene za mene. Primio sam deset lopti, mogao sam 100. Moramo poštovati odluke. Ne moramo se slagati, ali moramo ih poštovati - rekao je Tadić.