Kolašinac debitovao, Atalanta pobijedila sa čak 10:0

Bh. fudbaler je na današnjoj utamici igrao na poziciji lijevog stopera u formaciji 3-5-2

Kolašinac: Prvi meč za novi klub. Twitter

22.7.2023

Bh. reprezentativac Sead Kolašinac (30) debitovao je danas za ekipu Atalante u prijateljskom susretu nad švicarskim Locarnom (10:0).

Tim iz Bergama je deklasirao svog današnjeg rivala, a Kolašinac je odigrao prvih 45 minuta. Bh. fudbaler je na današnjoj utamici igrao na poziciji lijevog stopera u formaciji 3-5-2.

Atalanta je već nakon prvog poluvremena vodila sa 5:0. Povela je preko dvostrukog strijelca Ademola Lukmana (Lookman), a po gol su dodali Mario Pašalić, Hoakim Mele (Joakhim Maehle) i Davide Zapakosta (Zappacosta).

U drugom poluvremenu po dva gola dali su Luis Muriel i Teun Kopmajners (Koopmeiners), a pogodak je dodao i Majkl Adopo (Michael).