PREMIJERŠIP

Razbuđeni Hojlund donio važnu pobjedu Junajtedu

"Crveni đavoli" su 6. sa 44 osvojena boda, što je pet manje od četvrtoplasirane Aston Vile

Hojlund: Odlična forma. AP

18.2.2024

Mančester junajted upisao je važan trijumf na gostovanju kod Lutona rezultatom 1:2, a sva tri gola u ovom susretu 25. kola engleskog Premijeršipa viđena su do 14. minute.

Danski napadač Rasmus Hojlund u potpunosti se razbudio i s nova dva gola donio je važan trijumf svojoj ekipi.

Hojlund je mrežu protivnika načeo već u 1. minuti, da bi šest minuta kasnije poduplao prednost i donio sigurnu prednost Junajtedu.

Karlton Moris (Carlton Morris) pogodio je i donio Lutonu nadu da bi mogli preokrenuti i osvojiti sva tri boda.

Međutim, uprkos njihovim mnogim pokušajima do toga nije došlo i Junajted se nastavlja približavati vrhu tabele.

"Crveni đavoli" su 6. sa 44 osvojena boda, što je pet manje od četvrtoplasirane Aston Vile. S druge strane, Luton je 17. sa 20 bodova, jednim više od Evertona koji se nalazi u opasnoj zoni.