Ismael Kone, centralni vezni igrač Kanade, izašao je iz bolnice nakon loma noge u utakmici protiv Katara u drugom Svjetskog prvenstva u grupe B.
VEZISTA KANADE
Duel u kojem je kanadskom igraču slomljena noga dogodio se u 52. minuti
Ismael Kone. AP
Ismael Kone, centralni vezni igrač Kanade, izašao je iz bolnice nakon loma noge u utakmici protiv Katara u drugom Svjetskog prvenstva u grupe B.
Kone je slomio nogu u 52. minuti nakon duela sa katarskim igračem Madibom, koji je dobio direktan crveni karton.
Kanada je razbila Katar rezultatom 6:0. Sljedeću utakmicu, odnosno posljednju grupnu, Katar se sastaje sa BiH, a Kanađani će igrati protiv Švicaraca.
POTVRĐENO ZA "AVAZ"
NAJVEĆA POSLIJERATNA INVESTICIJA