VIJESTI

Beko brine za buduće naraštaje

Podrška mladim bračnim parovima

Redakcija

19.5.2016

Kako bi podržali sve mlade bračne parove i roditelje novorođene djece koji kupuju u Beko shopovima u cjeloj BiH, za sve njih priredjena je  posebnu pogodnost. 

Naime, mladenci i roditelji će prilikom kupovine u bilo kojem Beko shopu  imati obezbijeđen dodatni popust od 5% uz gotovinski popust od 5%, što ukupno čini 10% popusta. Popust se odnosi na sve artikle i one koji su u akciji. 

Kako bi ostvarili popuste, potreban je samo jedan uslov, a on je:

- da mladenci donesu kopiju vjenčanog lista kao dokaz da su sklopili brak prije maksimalno tri mjeseca,
-  a roditelji treba da donesu kopiju rodnog lista kao dokaz da je beba rođena prije maksimalno šest mjeseci. 

vjencanja-850x520

Cilj ove akcije je da se omogući povoljnija kupovina svim ljudima koji  tek stupaju u brak  ili su tek dobili novu prinovu, te da im se uljepša početak novog života.

Vaš Beko  B
    

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.