CRNA HRONIKA

Lopovi opljačkali benzinsku pumpu

Razbojništvo u Pelagićevu

Autor:H. Č.

21.7.2014

 

Dvojica maskiranih i pištoljima naoružanih lopova 19. jula oko 21 sat izvršila su teško razbojništvo nad radnikom benzinske pumpe „Nesttro-petrol“ u Pelagićevu, saopćeno je iz Centra javne bezbjednosti Doboj.

Prijeteći pištoljem, razbojnici su od radnika oteli 500 KM iz kase od dnevnog pazara, nakon čega su pobjegli.

Uviđaj su obavili pripadnici PS Pelagićevo, a sa slučajem je upoznat tužilac Okružnog tužilaštva Doboj. Policija traga za razbojnicima.

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.