NAPADAČ TOTENHEMA

Ričarlison je burno proslavio gol, a sada je meta ismijavanja

Ričarlison: Burno slavlje. Twitter

30.4.2023

Liverpul je savladao Totenhem u nevjerovatnoj utakmici 34. kola engleske Premijer lige sa 4:3.

"Redsi" su imali 3:0, ali su se gosti uspjeli vratiti i u trećoj minuti sudijske nadoknade preko Ričarlisona (Richarlison) poravnati rezultat.

Brazilcu je ovo bio prvi ligaški gol za Totenhem i burno ga je proslavio. U toku slavlja Ričarlison je ušutkavao navijače Liverpula.

Slavlje Ričarlisona nakon gola - Avaz
+1

Međutim, Liverpul je preko Dioga Žote (Jota) dvije minute kasnije dao gol za pobjedu "Redsa", a Ričarlison je postao meta ismijavanja na društvenim mrežama.

Dobio je i žuti karton zbog skidanja dresa, a na kraju se on i saigrači vraćaju praznih ruku i bez bodova.