Osim je zaslužan za neke od najvećih uspjeha Željezničara ali bez obzira na sve navijači ga ne žele vidjeti u klubu

Amar Osim. FK ŽELJEZNIČAR

Di. R.

26.5.2024

Amar Osim je danas dobio vrlo jasnu poruku od navijača FK Željezničar, popularnih "Manijaka". Navijači ga više ne žele ni na jednoj poziciji u klubu.

Na utakmici između Želje i Borca na južnoj tribini podignuta je parola upućena Amaru Osimu.

- Osim Amare hvalati za sve trofeje! Ali u klubu za tebe više nikad nema fotelje - poruka je Osimu s južne tribine.

Parola na južnoj tribini. SportSport

Amar Osim je zaslužan za neke od najvećih uspjeha Željezničara, ali bez obzira na sve navijači ga ne žele vidjeti u klubu.

Željezničar je sjajno odigrao prvo poluvrijeme utakmice i imaju prednost od 2:0 protiv novog prvaka Bosne i Hercegovine, ekipe Borca iz Banje Luke.

Aleksandar Boljević je postigao dva gola, prvi u 19. minuti, a drugi gol je postigao u 30. minuti utakmice.

Veliki broj navijača je danas došao na Grbavicu uprkos jakoj kiši koja pada cijeli dan u Sarajevu.

Utakmicu na Grbavici gleda i novi selektor fudbalske reprezentacije BiH Sergej Barbarez sa svojim saradnicima Emirom Spahićem, Zlatanom Bajramovićem i Sašom Papcem.