WWIN LIGA BIH

Mečevi 26. kola: Željo na Pecari, novi duel Sarajeva i Veleža

Dvije utakmice u subotu, tri u nedjelju

Velež: Izbacio Sarajevo u četvrtfinalu Kupa BiH. FK Velež

E. G.

21.3.2026

Vikend nam donosi utakmice 26. kola WWin lige Bosne i Hercegovine. U subotu će biti odigrane dvije, a u nedjelju tri utakmice.

Kolo u subotu od 16 sati utakmicom u Doboju otvaraju Sloga i Posušje, dok dva i po sata kasnije u Banjoj Luci starta duel Borca i Radnika. 

Meč Široki Brijeg - Željezničar počinje u nedjelju od 15 sati, u 17.30 igraju Zrinjski i prijedorski Rudar, dok je od 19.45 na rasporedu meč Sarajeva i Veleža što je i derbi kola.

Zrinjski nema pravo na kiks želi li ostati u bilo kakvoj priči o odbrani titule prvaka BiH, Sarajevo je sa samo osvojenim bodom u posljednje tri utakmice ugrozilo treće mjesto koje napadaju Široki Brijeg i Velež, dok Posušje u Doboju ima šansu da napravi veliki korak ka ostanku u ligi.

Vezane vijesti
Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.