Vulverhempton izbacio Liverpul iz FA kupa

ENGLESKA Šok za "Redse"

Vulverhempton izbacio Liverpul iz FA kupa Drugi uzastopni poraz vodeće ekipe Premijer lige

Fudbaleri Vulverhemptona priredili su veliko iznenađenje pošto su u okviru FA kupa Engleske iz ovog takmičnja izbacili ekipu Liverpula pobijedivši "Redse" rezultatom 2:1.

Liverpul je na teren stadiona Molino istrčao u kombiniranom sastavu, a treba reći da su "Redsi" imali još jedan peh pošto se već u drugom minutu povrijedio Dejan Lovren, pa je morao da napusti teren.

Raul  Jimenez (Himenez) i Neves su u 38. i 55. minuti tresli mrežu rezervnog golmana  Minjolea (Mignolet), dok je jedini gol za goste s Anfielda postigao Origi u 51. minuti.

Sigurno je da navijači "Redsa" ne mogu biti sretni u posljednje vrijeme, budući da je ovo već drugi uzastopni poraz njihovog tima. Prethodno su poraženi od Mančester sitija  i vjerovatno im je taj poraz bolniji nego li ovaj večerašnji.

Preuzmite aplikacije Dnevnog avaza za Android i iOS.